אתרים בתחום :

איך מארגנים קייטרינג בשטח

9335606_m
אחד מהמקומות המיוחדים לארגן בהם אירועים זה בשטח. אך, כאשר הנכם מעוניינים בשירותי קייטרינג בשטח לאירוע שלכם, עליכם לוודא ולארגן מספר דברים בכדי שבאמת תוכלו להביא את הרצון שלכם לידי מימוש, כגון: אישורים נדרשים מהמועצה או מהאנשים שהשטח הינו בבעלותם על מנת לקיים בו את האירוע שלכם, לדאוג לתשתיות הנדרשות בכדי שתוכלו להקים את קייטרינג השטח כמו: חשמל, מים, שטח מיושר אשר מתאים להקמת קייטרינג בו ועוד.

כאשר נכנסים לעומק אל תוך סיפור האישורים אשר קייטרינג בשטח מצריך חשוב לשים לב למספר דברים והם: שיש אישור מבעל השטח, שיש אישור מבחינה תברואתית להכין אוכל במקום ועוד. כמו כן, ישנה חשיבות גם לבדוק את כל המערכות אשר הקייטרינג נזקק אליהם, למרות שלרוב אם הקייטרינג בשטח אז גם יכינו אוכל בהתאם, כמו: בשר במנגלים, סושי ומאכלים שאינם דורשים בישול. למרות שחברות הקייטרינג דורשות שתהיה להם נקודת חשמל וגם נקודת מים.

לרוב את החשמל ניתן לספק על ידי גנרטור אך צריך לשים לב שהוא לא יספיק גם לאוכל וגם לתאורה ולהתארגן בהתאם. על מנת, לתפעל אירוע בשטח יש לשים לב לכל המשתנים לעיל בכדי שהאירוע יתבצע באופן מושלם בו כולם יהיו מרוצים.