אתרים בתחום :

32088_slide_show_pic4מי מאיתנו לא עוצר מידי יום בדוכני המזון השונים? בדרך לעבודה, בדרך חזרה מהעבודה, כשאנחנו מחכים לחבר.. בכל אחת מהזדמנויות אלה (וכמובן שבנוספות רבות) אנחנו נפנה לדוכני המזון ונרכוש פרט כלשהו, בין אם מדובר בשתייה ובין אם מדובר באוכל.

אופן הצריכה בעולם שינה את הגישה כולה ושל כולנו.

בעבר העדפנו לאכול במסעדה ובמקום מסודר, או בבית. אם מישהו מאיתנו עצר בדוכן, היה מדובר בדוכן פלאפל כנראה. התרבות הייתה שונה לחלוטין מאיך שהיא כיום.

את השינוי אנחנו יכולים לראות בכל מקום. אם בעבר בחתונה היה נהוג לאכול בתחילת האירוע נשנושים קטנים ואחרי החופה את הארוחה הגדולה, כיום המצב הפוך לגמרי.

ניתן לראות דוכנים לאירועים שמספקים את הארוחה העיקרית. רוב האורחים מעדיפים לאכול מהדוכנים, הרי מדובר באוכל איכותי ומגוון, אין צורך לחכות למלצר אפילו. השיטה הזו נוחה יותר לכולנו.

אם גם אתם מתכננים חתונה, תוכלו בקלות לאתר חברה שתפנה לשירותכם. חיפוש קצר של קייטרינג במרכז בגוגל ותמצאו רשימה אינסופית של חברות המספקות בדיוק את השירותים שאתם מחפשים. תוכלו לבחור כמובן בין החברות השונות, גם במזון מסוים שתרצו. תוכלו לבחור אם להביא לחתונה שלכם דוכנים חלביים או בשרים, מה שתרצו.

אם יש מסעדה שאתם אוהבים והיא המקום הראשון אצלכם כבר שנים רבות, סביר להניח שתשמחו לקבל מהם שירות בחתונה שלכם. למזלכם, מסעדות רבות מספקות גם קייטרינג לאירועים ולא רק בארוחה עצמה- גם בדוכנים.

אחרי שהבנו איך מתנהלת השיטה ואיך תוכלו למצוא חברות שונות שיספקו את השירות המדובר.. בואו נבין למה בכלל אנשים בוחרים בדוכנים לחתונה שלהם.

ההסבר הוא פשוט וקל. כשאנחנו מזמינים חדר במלון כולל ארוחת בוקר, אנחנו נדאג לקום לארוחה בזמן. גם אם אנחנו עייפים מאוד ורוצים לישון, מבחינתנו אנחנו שילמנו על הארוחה. מצב זה יקים אותנו מהמיטה בכל מצב. כשנגיע לארוחה, רובנו נעמיס על הצלחת יותר ממה שאנחנו צריכים. מוצר שאנשים לוקחים רבות בארוחות בוקר הוא המעדנים בקופסאות. ההרגשה היא בעצם שאנחנו לוקחים בחינם ולפי רצוננו החופשי, מוצר שבדרך כלל היה ניתן בתשלום. בתור ישראלים, רובנו נפעל ככה בלי קשר למצב הקיבה שלנו.

אותו מצב נכון גם לגבי דוכני מזון. כשאנחנו רגילים כל כך לקנות מידי יום בדוכנים השונים, הגישה שלנו נעשית דומה. כשאנחנו מגיעים לחתונה ורואים שיש קייטרינג אסאדו ורואים מגוון דוכנים, אנחנו ניקח בשר ללא הגבלה. הרי בדרך כלל היינו משלמים על הבשר, אבל לפתע הוא ניתן בחינם.

גם אם אנחנו לא אוהבים את השיטה, אם נבחר בדוכני מזון לחתונה שלנו נוכל להיות בטוחים שהאורחים יהיה מרוצים.